شرکت فنی مهندسی پارس اولنگ، خدمات مهندسی و مشاوره‌ای خود را از سال 1374در قالب دفتر مهندسی شرکت معدنکاری اولنگ آغاز نموده و از سال 1381 به طور مستقل به ارائه خدمات مهندسی مشاوره ای در زمینه های اکتشافی و مدیریت بر عملیات حفاری پرداخته است. این شرکت به کمک دانش و تجربه بالای کارشناسان مجرب داخلی و خارجی و همچنین همکاری با شرکت‌های معتبری همچونRiotinto ، SRK ، BRS ، Datamine و IMSRN و به کارگیری نرم‌افزارهای تخصصی و پیشرفته همچون DHLogger ،Fusion Client ، Datamine Studio ،،، Downhole Explorer و NPV Scheduler سعی داشته تا خدمات خود را در حد استانداردهای بین‌المللی ارائه نماید.

ما با هدف ارائه خدمات مشاوره مهندسی در زمینه‌های اکتشاف مواد معدنی، زمین‌شناسی و معدنکاری ، مطابق با الزامات صنعت و استاندردهای جهانی و با تکیه بر دانش ، تجربه، تخصص و مدیریت تمامی تلاشمان را در جهت کسب رضایت مشتری معطوف می داریم . این سهم ما از سازندگی و توسعه پایدار است.

به باور ما کلیه ذی نفعان پروژه، همچون یک پیکر واحد هستند که با همکاری ، به یکپارچگی رسیده و قادر خواهند بود شرایط متغیر محیط را با چابکی پاسخ گویند. ما مردمانی هستیم آینده نگر و مسئولیت‌پذیر که صداقت و شفافیت را موجب دستیابی به اعتماد متقابل و کسب بهترین نتایج و محبت و مهربانی را سرآغاز فصل همدلی، شکوفایی و بالندگی می‌دانیم.

آرشیو

عضویت در خبرنامه