معرفی شرکت:

 

شرکت فنی مهندسی پارس اولنگ، خدمات مهندسی و مشاوره‌ای خود را از سال 1374 در قالب دفتر مهندسی شرکت معدنکاری اولنگ آغاز نموده و از سال 1381 به طور مستقل به ارائه خدمات مهندسی مشاوره ای در زمینه های اکتشافی و مدیریت بر عملیات حفاری پرداخته است.

این شرکت به کمک دانش و تجربه بالای کارشناسان مجرب داخلی و خارجی و همچنین همکاری با شرکت‌های معتبری همچون Riotinto ،SRK ،BRS ،Datamine و IMSRN و به کارگیری نرم‌افزارهای تخصصی و پیشرفته همچون NPV Scheduler ،Downhole Explorer ،DHLogger ،Fusion Client و Datamine Studio سعی داشته تا خدمات خود را در حد استانداردهای بین‌المللی ارائه نماید.

فعالیت‌های شرکت پارس اولنگ شامل مدلسازی و تخمین ذخیره، طراحی استراتژیک معدن، ارائه طرح‌های اجرایی استخراج و برنامه‌ریزی تولید، طراحی عملیات استخراج، مشاوره مدیریتی و سازماندهی، مهندسی سنگ و ژئوتکنیک، طراحی و اجرای سیستم یکپارچه ایمنی، بهداشت و محیط زیست، بررسی‌های فنی و اقتصادی در معادن و ارائه مشاوره در زمینه خدمات نرم افزارهای مرتبط می‌باشد.

این شرکت علاوه بر تهیه گزارش‌های زمین‌شناسی و اکتشافی براساس استانداردهای علمی، با انجام پروژه های اکتشافی و نظارت بر عملیات حفاری معادنی همچون مس پورفیری سونگون، میدوک، دره‌زار و مس رگه‌ای چهار گنبد، چاه مسی، مس اسکارنی مزرعه و همچنین پروژه بزرگ مس پورفیری در مناطق شمال، مرکز و جنوب ایران ضمن کسب رضایت کارفرما، توانسته تا پایان سال 1394 (سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی) به رکورد بی­سابقه 900,000 متر در نظارت بر عملیات حفاری و لاگینگ مغزه‌ها دست یابد که این متراژ معادل 21% کل متراژ حفاری تاریخ معدنکاری ایران می شود.

شرکت پارس اولنگ به عنوان نخستین شرکت مجری پروژه پایدارسازی سقوط سنگ در ایران، با اجرای طرحی در شیروانی مشرف به کارخانه تغلیظ معدن مس سونگون پیش از وقوع زمین لرزه ورزقان و اهر (21 مرداد ماه 1391)، نه تنها از خسارات مالی و فجایع جبران ناپذیر جانی در منطقه جلوگیری کرده بلکه چشم انداز روشنی به سوی ایمنی در معادن روباز، جاده ها وساختمان ها ایجاد کرده است. بدین ترتیب شرکت پارس اولنگ با کسب تجربیات در زمینه های مختلف توانسته نام خود را در بین شرکت‌های مشاور معدنی مطرح سازد.

 

شعار سازمانی:

اعتبار امروز ما ثمره دانش، تجربه، تخصص و مدیریت ماست

 

آرشیو

ارسال نظر:
ارسال
نظرات کاربران:
عضویت در خبرنامه